Sportovní podprsenka Axis
Žádný polyester nebo nylon - jen materiály, které můžete nosit s vědomím lepší volby a dobrého pocitu a ještě se v tom navíc budete cítit božsky a pohodlně ♡︎
1.990,00 Kč
Jednotková cena zaSkladem - ihned k odeslání
Balíček posíláme 1-2 dny od objednání. Možnost osobního vyzvednutí v Beskydech.
Axis Sportovní podprsenka | Studio K – podpora při pohybu
Ta, která vás podrží, když jedete naplno. Axis má pevný elastický pás pod prsy, sportovní proužek na boku a kompresní materiál, který se přizpůsobí jako druhá kůže. Logo Studio K na přední straně dodává výrazný detail – ať už ji necháte jemně vykukovat pod crop mikinou nebo ji budete nosit samostatně.
Detaily
-
Pevná podpůrná guma pod prsy
-
Sportovní boční proužek
-
Logo Studio K na přední straně
-
Vyrobeno z přiléhavého, ultra hladkého materiálu LENZING™ ECOVERO™, který jemně kopíruje siluetu
- Velikosti odpovídají, ale tkanina kolekce Contour je pevnější. Pokud jste mezi velikostmi, VŽDY doporučujeme vzít velikost větší. Zároveň pokud vám nevyhovuje přílišné obepnutí, také raději sáhněte po velikosti větší.
Odstín Heather Grey má díky specifickému způsobu tkaní o něco silnější strukturu než ostatní barvy kolekce Contour.
Aby vám kousky vydržely co nejdéle, je o ně potřeba pečovat s láskou: :
- PRÁT NA JEMNÝ PROGRAM
- NEPRAT NA VÍCE NEŽ 30 STUPŇŮ (DŮLEŽITÉ)
- NEŽEHLIT!
- NESUŠIT V SUŠIČCE!
- NESUŠIT NA PŘÍMÉM SLUNCI
- NEPOUŽÍVAT BĚLÍCÍ PŘÍPRAVKY
Láska z Bali
S velkou radostí vám exkluzivně z Bali přinášíme jedinečnou kolekci oblečení na jógu & lifestyle. Tato značka perfektně zapadá do konceptu Filokalisty - Studio K je woman owned, klade důraz na kvalitu a výběr šetrných materiálů (konečně žádný polyester), jejich kousky jsou neskutečně příjemné na těle, jsou eco-friendly a navíc se v nich budete cítit božsky a pohodlně.
Osobně jsem se s touto značkou setkala na Bali už před pár lety, ale v té době by mě nikdy nenapadlo, že ji opravdu jednou přivedu do Česka ♥ Patří k mým oblíbeným kouskům ve skříni, kdo mě v létě potká v Beskydech, dost často mě může potkat právě v legínách od nich :)
Oceňuju, že je každý kousek šitý v malém množství a s respektem – k přírodě, pokožce i tomu, jak se v oblečení chceme opravdu cítit.
V oblečení najdete minimum syntetiky.
Objevte jejich kolekce, ale bacha, jen těžko se zůstává u jednoho kousku ♥
- Výběr vede k úplnému obnovení stránky.
- Otevře se v novém okně.
